Gelės ir vainikai

Mirtis visada staigi ir niekam negaili. Ir todėl anksčiau ar vėliau, bet kiekvienas žmogus susiduria su būtinybe palaidoti vieną iš savo artimųjų ar draugų. O tada, renkantis laidojimo vietą ir būdą, karstą ir kryžių, reikia atkreipti dėmesį ir į tokią atributiką kaip ritualiniai dirbtinių gėlių vainikai. Kai kas galvoja, kodėl krepšys ar vainikas yra esminis laidotuvių atributas, kurio atsisakius galima parodyti nepagarbą velioniui..

Iškilus tokiam poreikiui, kompetentingi mūsų biuro agentai suteiks reikiamas konsultacijas ir padės išsirinkti vainiką, kuris patiks visiems velionio artimiesiems. Specialisto pagalba tokiais momentais kaip laidotuvės yra ypač reikalinga, nes kai žmonės yra sunkios emocinės būsenos, labai sunku racionaliai teisingai pasirinkti. Todėl agento paslaugos taip pat leis nepermokėti ir visus laidotuvių procesijos etapus atlikti aukščiausiu lygiu.

Mūsų parduotuvėje gaminami ir parduodami ritualiniai vainikai ir krepšeliai su natūraliomis ir dirbtinėmis gėlėmis.

Užsisakyti vainikus laidotuvėms su pristatymu galima visą parą, bet kuriuo metu.

Mes jį įgyvendinsime kaip įmanoma greičiau, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus dėl dydžio, sudėties, išvaizdos ir dizaino.

Dėl gelių ir vainikų maloniai prašome kreiptis +37067440470 arba info@laidojimai.lt